Restaurace Fiesta


V po-pá od 7:30 do 10:00 a v so - ne od 7,30 do 10:00 nabízí restaurace Fiesta bohaté snídaně pro hotelové hosty i návštěvníky z ulice (cena 200,- Kč za osobu). Snídaně podáváme dle pravidel pro prevenci COVID-19.

Ve všední dny nabízí restaurace Fiesta obědy od 11:00 – 14:30 hodin. Z čerstvých surovin a za příznivé ceny pro Vás připravujeme tradiční českou kuchyni, domácí bramborové a houskové knedlíky, výborné domácí moučníky a široký výběr zeleninových salátů.

Hostům je k dispozici zdarma připojení k internetu přes WiFi.

Denní nabídku naleznete na www.restaurace-fiesta.cz

Salonek Fiesta

Vedle restaurace se nachází malý salonek, který nabízí svým klientům příjemné a ničím nerušené posezení u pracovního jednání pro 8 osob. Salónek je často využíván našimi hosty pro pracovní snídaně a obědy, prezentace, semináře atp. Na požádání zapůjčíme audiovizuální techniku (za poplatek).

HAVANA lobby bar


Lobby bar HAVANA je pro Vás otevřen ve všední dny od 15:00 do 23:00 hod, o víkendu a ve svátek od 11:00 do 23:00 hod. Zkušení barmani pro Vás připraví výborné teplé a studené nápoje včetně koktejlů. Nabízíme točené plzeňské pivo, kubánské doutníky, české likéry a moravská vína. Sportovní programy můžete sledovat na velké LCD televizi.

Přilehlé prostory lobby baru tvoří zimní zahrada sloužící k příjemnému posezení v pohodlných pohovkách. K dispozici je biliard a stolní/deskové hry. Zimní zahrada se využívá k pořádání rautů pro účastníky seminářů v přilehlém kongresovém sále.

Hostům je k dispozici zdarma připojení k internetu přes WiFi.