Hotel Atlantic Pokoje

Hotel Atlantic nabízí 65 prostorných a pohodlných pokojů. Všechny pokoje jsou s vlastním příslušenstvím a mají k dispozici WiFi zdarma. Tři pokoje jsou přizpůsobeny pro pobyt osob se sníženou pohyblivostí.
Cena za pokoj a noc je uvedena včetně DPH.
V roce 2017 proběhla kompletní rekonstrukce všech pokojů a jejich vybavení.

Dvoulůžkový pokoj - Hotel Atlantic

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, dvěma spojenými nebo oddělenými lůžky, LCD televizorem se satelitními programy, telefonem s přímou volbou a sejfem. Do některých dvoulůžkových pokojů lze umístit přistýlku. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma.

Třílůžkový pokoj - Hotel Atlantic

Superior pokoj

Prostorné superior pokoje (37 m²) jsou vhodné pro 2 až 4 osoby. K dispozici je vlastní koupelna (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaleta, dvě spojená lůžka a 2 samostatná rozkládací lůžka (pohovky), LCD televizor se satelitními programy, telefon s přímou volbou, sejf, pantofle a kávový set. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma.

Třílůžkový pokoj - Hotel Atlantic

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj je dostatečně prostorný pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, dvěma spojenými a jedním samostatným lůžkem, LCD televizorem se satelitními programy, telefonem s přímou volbou a sejfem. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma.

Jednolůžkový pokoj - Hotel Atlantic

Jednolůžkový pokoj

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou, lůžkem o velikosti 140 x 200 cm, LCD televizorem se satelitními programy, telefonem s přímou volbou a sejfem. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma. Velký psací stůl ocení zejména lidé na služební cestě. Žehlička a žehlicí prkno jsou pro Vás k dispozici na recepci zdarma.

Bezbariérový pokoj - Hotel Atlantic

Bezbariérový pokoj

Tři certifikované 2 – 3 lůžkové bezbariérové pokoje. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (přizpůsobený sprchový kout se sedátkem, fén, ručníky, hotelová kosmetika) a toaletou pro invalidy, LCD televizorem se satelitními programy, telefonem s přímou volbou a sejfem. Připojení k internetu přes WI-FI je zdarma.

Vybavení našich nedávno zmodernizovaných pokojů:

  • Vlastní příslušenství (sprchový kout, WC)
  • WiFi připojení zdarma
  • Satelitní TV s plochou obrazovkou
  • Bezpečnostní schránka
  • Fén na vlasy
  • Telefon s přímou volbou
  • Dětská postýlka na vyžádání zdarma
  • žehlička/žehlící prkno na vyžádání zdarma

Check in od: 14:00 hod.
Check out do: 11:00 hod.
Check out (skupiny) do: 10:00 hod.