Jak se dostat do hotelu Atlantic

Jak se dostat do hotelu Atlantic hotelovou přepravou

Nabízíme Vám přepravu hotelovými vozy (limuzína, minivan) za fixní polatek s garantovanou cenou:

Hotelovou přepravu si můžete objednat prostřednictvím rezervačního formuláře nebo přímo kontaktovat hotel Atlantic.

 1. Přeprava z/na letiště Václava Havla (PRG) pro max. 4 osoby - 680 Kč/ 1 cesta, max. 8 osob - 950 Kč/ 1 cesta
 2. Přeprava z/na Hlavní nádraží v Praze pro max. 4 osoby - 250 Kč/ 1 cesta, max. 8 osob - 500 Kč/ 1 cesta
 3. Přeprava z/na nádraží Holešovice v Praze pro max. 4 osoby - 330 Kč/ 1 cesta, max. 8 osob - 600 Kč/ 1 cesta

Jak se dostat do hotelu Atlantic MHD

 1. Z letiště Václava Havla v Praze:

  Jeďte autobusem č. 100 k metru B – ZLIČÍN (20 minut), odtud metrem B do stanice NÁMĚSTÍ REPUBLIKY (25 minut). Z metra vystupte směrem na náměstí Republiky (východ u zadního vagonu soupravy, kterou jste přijeli). Cena jízdného je 32 Kč. Jděte ulicí Na Poříčí, přibližně po 200 metrech se dostanete k hotelu Atlantic.

 2. Z Hlavního nádraží v Praze:

  Jděte do ulice Bolzanova na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 26 nebo 5 do stanice náměstí Republiky (2 zastávky). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte 200 metrů proti směru jízdy tramvaje, kterou jste přijeli. Hotel Atlantic se nachází po levé staně ulice.

 3. Z nádraží Holešovice v Praze:

  Jděte do ulice Partyzánská na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 24 do stanice náměstí Republiky (6 zastávek). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte 200 metrů po směru jízdy tramvaje, kterou jste přijeli, ulicí Na Poříčí. Hotel Atlantic se nachází po levé straně.

 4. Z autobusového nádraží Florenc:

  Jděte do ulice Sokolovská na zastávku tramvaje směr náměstí Republiky. Jeďte tramvají č. 8 do stanice náměstí Republiky (2 zastávky). Cena jízdného je 24 Kč. Jděte 200 metrů proti směru jízdy tramvaje, kterou jste přijeli. Hotel Atlantic se nachází po levé staně ulice.

Jak se dostat do hotelu Atlantic autem

GPS 50.0896547N, 14.4317108E

 1. SMĚR od Brna (D1):

  Jeďte směr centrum, pokračujte po severojižní magistrále směr Teplice, vpravo minete Hlavní nádraží. Následně sjeďte z magistrály druhým sjezdem a odbočte doprava. Vpravo podjeďte magistrálu a pokračujte rovně ulicí Na Poříčí. Hotel Atlantic se nachází cca po 400 metrech po pravé straně.

 2. SMĚR od Teplic (D8):

  Jeďte směr centrum přes Hlávkův most, hned za mostem sjeďte prvním sjezdem. Na první křižovatce odbočte vlevo do ulice Stárkova. Na další světelné křižovatce (cca 200 metrů) odbočte vpravo do ulice Na Poříčí. Hotel Atlantic se nachází cca po 400 metrech po pravé straně.

 3. SMĚR od Plzně (D5):

  Jeďte směr centrum přes Jiráskův most, pokračujte stále rovně (cca 1,2 km) až na náměstí I.P.Pavlova. Odbočte vlevo na severojižní magistrálu směr Teplice, vpravo minete Hlavní nádraží. Následně sjeďte z magistrály druhým sjezdem a odbočte doprava. Vpravo podjeďte magistrálu a pokračujte rovně ulicí Na Poříčí. Hotel Atlantic se nachází cca po 400 metrech po pravé straně.