Poloha hotelu Atlantic

GPS 50.0896547N, 14.4317108E

Hotel Atlantic je umístěn přímo v historickém centru „stověžaté“ Prahy, na okraji Starého Města v ulici Na Poříčí. Všechny památky, historické objekty, zajímavá místa, ale i obchodní a kongresová centra jsou odtud snadno dostupná.

Nedaleko hotelu se nachází Prašná brána (5 minut pěšky), kde začíná bývalá Královská cesta, dnes hlavní turistická trasa centrem Prahy, směřující Celetnou ulicí na Staroměstské náměstí (10 minut pěšky), Karlovou ulicí ke Karlovu mostu (20 minut pěšky), přes Karlův most, Malostranské náměstí a Nerudovou ulicí na Pražský hrad (3 km, 45 minut pěšky).

V okolí hotelu je řada vyhlášených barů, restaurací, kaváren a příležitostí k nakupování. V bezprostřední blízkosti hotelu Atlantic se nachází vyhledávané nákupní centrum Palladium.

Oblast je velmi dobře propojena městskou hromadnou dopravou, takže se jednoduše dostanete z jednoho konce města na druhý. Přibližně 200 metrů od hotelu se nachází stanice metra Náměstí Republiky (linka B), jakož i zastávka tramvají (přímé spojení na Václavské náměstí, Hlavní nádraží, Florenc, nádraží Holešovice). Přibližně 500 metrů od hotelu Atlantic se nachází stanice metra Florenc (linka B/C) a 800 metrů stanice metra Můstek (linka A/B).

V docházkové vzdálenosti se nachází centrální autobusové nádraží Florenc a dvě vlaková nádraží, Masarykovo a Hlavní (možno použít i tramvaj či metro).

Do hotelu Atlantic se dostanete pohodlně automobilem i autobusem (500 metrů od přípojky na dálnici).

Jak se nejlépe dostanete do hotelu Atlantic.